Elektronik Devre İmalatı

Elektronik imalat

Teknolojide yaşanan gelişmelere bağlı olarak elektronik hayatımızın içine tamamen girmiştir. Elektronik destek isteyen kurumsal firmalara, yapacakları üretimlere özel tasarım yapılmaktadır. Firmaların isteklerine ve projelerine bağlı olarak sadece pcb layout tasarımı hizmeti vermekteyiz..

Proje isteğiniz doğrultusunda; Elinizde bulunan devre şeması kullanılarak baskılı devre (PCB) tasarlanır ve üretime hazır halde size teslim edilir. Elinizde devre şeması olmayan fakat çalışır haldeki bir devre, birebir aynısı ve hatta üzerinde sizin istekleriniz doğrultusunda yapılmış değişikliklerde olan bir kopyası yapılarak üretimde kullanılacak tüm dökümanlar ile birlikte size teslim edilir.

PCB üretiminde kullanılacak Gerber , Nc Drill formatları Kart dizilirken kullanılacak , otomatik dizgi makinesi koordinatları. Yüzey montajlı elemanların lehimlenmesi için hazırlanan elek kalıp (stencil) bilgileri. Kart imal edildikten sonra test edilebilmesi için kullanılan , test noktaları koordinat bilgileri, cam dosyaları, basılmış örnek pcbler veya dizgisi yapılıp çalıştırılmış olarak teslim edilmektedir.

Yazılım, tasarım ve üretim desteği veren firmamız her türlü çözüm ortağınız olmaya adaydır.